Tesla проти “битків”: компанія буде блокувати швидку зарядку для електромобілів після ДТП

По материалам портала:

Поделиться в facebook
Поделиться в google
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin

Tesla придумала як боротись із відновленням електромобілів бренду, які потрапили в аварію і замість ремонту мають бути відправлені на утилізацію.

В компанії вирішили, що таким автівкам просто відключать функцію швидкої зарядки, а це дуже ускладнить їх експлуатацію.

До прикладу, швидка зарядка Model S на Supercharger займає всього 50 хвилин. Якщо ж це робити від звичайної розетки, то на повну зарядку батареї електромобіля потрібно витратити 29 годин.

Американський автовиробник вже попередив своїх клієнтів, що якщо сильно пошкоджені машини будуть відновлювати, то їм віддалено відключать доступ до функції швидкої зарядки. І це стосується не тільки фірмових станцій Supercharger, а і всіх інших.

Окрім цього, якщо Tesla виявить спробу зламу системи і відновлення цієї функції, то буде вимагати фінансового відшкодування за такі дії.

Зазначимо, компанія вже давно бореться з відновленням аварійних електромобілів. Американці ускладнюють покупку запчастин до таких авто, а також блокують все програмне оновлення машини.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla готує нову пневмопідвіску для Model 3. Дані про технологію є в оновленому каталозі деталей автовиробника. В компанії вже неодноразово говорили про плани створити пневмопідвіску для Model 3, однак якісь більш конкретні дані не були озвучені.

По матеріалах: electrek.co.

logo2(1)
Адрес

ул. Маршала Тимошенко, 29, корпус 1, Киев, 04205

Время работы

10:00  – 20.00 
Пн. – Пт.

Контакты

Тел.: +38 (067) 872-17-90

+38 (067) 582-48-22

Email: tovsummit.keys@gmail.com

© 2010-2019г. Все права защищены. Дизайн сайта Yakimov Gleb